Retea  teritoriala

Retea teritoriala

Punct de lucru principal

Str. Ramuri Tei nr. 4, etaj 4, Bucuresti, Sector 2
Tel:  021 312 98 10
Fax: 021 314 50 75
E-mail: office@ottobroker.ro
Program: Luni - Vineri 09:00 - 17:30


BUCURESTI

Agentie Auchan Titan

Adresa: Bd 1 Decembrie 1918, nr. 33A
Tel: 0727 277 499
E-mail: auchan.titan@ottobroker.ro
Program: Luni - Duminica 09:00 - 21:00

Auchan Titan

Adresa: Bd 1 Decembrie 1918, nr. 33A
Tel: 0735 205 589
E-mail: auchan.titan@ottobroker.ro
Program: Luni - Duminica 09:00 - 21:00

Carrefour Orhideea

Adresa: Splaiul Independentei nr. 210-210B
Tel: 0735 347 039
E-mail: orhideea@ottobroker.ro
Program: Luni - Duminica 08:30 - 21:30

Agentie Ramuri Tei

Adresa: Str. Ramuri Tei nr. 4, etaj 4
Tel: 0726 141 492
E-mail: office@ottobroker.ro
Program: Luni - Vineri 09:00 - 17:30

Cora Pantelimon

Adresa: Soseaua Vergului nr. 20
Tel: 0735 347 053
E-mail: cora.pantelimon@ottobroker.ro
Program: Luni - Sâmbătă 09:00 - 22:00
Duminică 09:00 - 21:00

Carrefour Colentina

Adresa: Soseaua Colentina nr. 426-426A
Tel: 0726 141 489
E-mail: colentina@ottobroker.ro
Program: Luni - Duminica 09:00 - 21:00

Cora Lujerului

Adresa: Bd. Iuliu Maniu nr. 19
Tel: 0725 800 578
E-mail: cora.lujerului@ottobroker.ro
Program: Luni - Duminica 09:00 - 21:00

Carrefour Colosseum

Adresa: Soseaua Chitilei nr.284
Tel: 0725 151 347
E-mail: carrefour.colosseum@ottobroker.ro
Program: Luni - Duminica 09:00 - 21:00

Auchan Vitan

Adresa: Calea Vitan, nr. 236
Tel: 0731 496 582
E-mail: auchan.vitan@ottobroker.ro
Program: Luni - Duminica 09:00 - 21:00

Promenada Mall

Adresa: Calea Floreasca, nr. 246B
Tel: 0735 208 181
E-mail: promenada@ottobroker.ro
Program: Luni - Duminica 10:00 - 22:00

Drumul Taberei

Adresa: Str. Valea Argesului, nr. 3, Bl. D11, Sc. 2, Ap. 11
Tel: 0727 777 956
E-mail: doinita.constantin@ottobroker.ro


BRASOV

Carrefour Brasov

Adresa: Calea Bucuresti nr. 107
Tel: 0725 800 570
E-mail: carrefour.brasov@ottobroker.ro
Program: Luni - Duminica 09:00 - 21:00

Carrefour Brasov Magnolia (Express)

Adresa: Crisului nr.18, Centrul Comercial Magnolia
Tel: 0735 205 596
E-mail: carrefour.magnolia@ottobroker.ro
Program: Luni - Sâmbătă 09:00 - 20:00
Duminică - 10:00 - 18:00

Agentie Auchan Coresi

Adresa: Zaharia Stancu, nr. 1, Coresi Shopping Resort
Tel: 0724 588 294
E-mail: coresi.brasov@ottobroker.ro
Program: Luni - Duminica 10:00 - 22:00


CONSTANTA

Carrefour TOM

Adresa: B-dul Tomis nr. 391
Tel: 0735 347 045
E-mail: ct.tom@ottobroker.ro
Program: Luni - Vineri: 09:00 - 21:00
Sâmbătă - Duminică: Închis

Agentie Carrefour TOM

Adresa: B-dul Tomis nr. 391
Tel: 0735 347 045
E-mail: ct.tom@ottobroker.ro
Program: Luni - Vineri: 09:00 - 21:00
Sâmbătă - Duminică: Închis

Constanta Auchan

Adresa: Șoseaua Mangaliei nr. 195 A
Tel: 0735 347 043
E-mail: ct.real@ottobroker.ro
Program: Luni - Vineri: 09:00 - 21:00
Sâmbătă - Duminică: Închis


DAMBOVITA

Agentie

Adresa: Comuna Tartasesti,sat Baldana, str Tepes Voda Ikon Nr. 31
Tel: 0727 777 956
E-mail: doinita.constantin@ottobroker.ro
Program: Luni - Duminica 09:00 - 20:00


FOCSANI

Carrefour Focsani

Adresa: Calea Moldovei, nr 32
Tel: 0725 800 574
E-mail: carrefour.focsani@ottobroker.ro
Program: Luni - Duminica 10:00 - 22:00


IASI

Carrefour Felicia

Adresa: Baza 3, Str. Bucium nr. 36
Tel: 0735 347 041 / 0724 588 290
E-mail: is.felicia@ottobroker.ro
Program: Luni - Sâmbătă 09:00 - 21:00
Duminică 09:00 - 20:00

Agentie Iasi Felicia

Adresa:Baza 3,str Bucium nr. 36
Tel: 0731 791 555
E-mail: is.felicia@ottobroker.ro
Program: Luni - Sâmbătă 09:00 - 21:00
Duminică 09:00 - 20:00


PLOIESTI

Carrefour Ploiesti

Adresa: DN 1B, Km 6, Comuna Blejoi
Tel: 0785 84 82 44
Tel: 0722 61 79 41
E-mail: carrefour.ploiesti@ottobroker.ro
Program: Luni - Duminica 09:00 - 22:00

 

Retea teritoriala

Vino la oricare dintre birourile noastre nationale si iti oferim consiliere pentru alegerea celor mai potrivite solutii de asigurare. De asemenea specialistii nostri iti stau la dispozitie cu informatii referitoare la pasii pe care trebuie sa-i urmezi atunci cand ai de-a face cu o dauna. Iata care sunt principalele centre de sprijin din tara: