Retea  teritoriala

Retea teritoriala

Sediu central

Str. Gheorghe Titeica 144-146, Bucuresti, Sector 2
Tel: 021 312 98 10
Fax: 021 314 50 75
E-mail: office@ottobroker.ro


BUCURESTI

Agentie Auchan Titan

Adresa: Bd 1 Decembrie 1918, nr. 33A
Tel: 0727 277 499
E-mail: auchan.titan@ottobroker.ro

Auchan Titan

Adresa: Bd 1 Decembrie 1918, nr. 33A
Tel: 0735 205 589
E-mail: auchan.titan@ottobroker.ro

Carrefour Orhideea

Adresa: Splaiul Independentei nr. 210-210B
Tel: 0735 347 039
E-mail: orhideea@ottobroker.ro

Agentie Gheorghe Titeica

Adresa: Str. Gheorghe Titeica nr.144-146
Tel: 0726 141 492
E-mail: office@ottobroker.ro

Cora Pantelimon

Adresa: Soseaua Vergului nr. 20
Tel: 0735 347 053
E-mail: cora.pantelimon@ottobroker.ro

Carrefour Colentina

Adresa: Soseaua Colentina nr. 426-426A
Tel: 0726 141 489
E-mail: colentina@ottobroker.ro

Cora Lujerului

Adresa: Bd. Iuliu Maniu nr. 19
Tel: 0725 800 578
E-mail: cora.lujerului@ottobroker.ro

Carrefour Colosseum

Adresa: Soseaua Chitilei nr.284
Tel: 0725 151 347
E-mail: carrefour.colosseum@ottobroker.ro

Auchan Vitan

Adresa: Calea Vitan, nr. 236
Tel: 0731 496 582
E-mail: auchan.vitan@ottobroker.ro

Promenada Mall

Adresa: Calea Floreasca, nr. 246B
Tel: 0735 208 181
E-mail: promenada@ottobroker.ro

Drumul Taberei

Adresa: Str. Valea Argesului, nr. 3, Bl. D11, Sc. 2, Ap. 11
Tel: 0727 777 956
E-mail: doinita.constantin@ottobroker.ro


BRASOV

Carrefour Brasov

Adresa: Calea Bucuresti nr. 107
Tel: 0725 800 570
E-mail: carrefour.brasov@ottobroker.ro

Carrefour Brasov Magnolia (Express)

Adresa: Crisului nr.18, Centrul Comercial Magnolia
Tel: 0735 205 596
E-mail: carrefour.magnolia@ottobroker.ro

Agentie Auchan Coresi

Adresa: Zaharia Stancu, nr. 1, Coresi Shopping Resort
Tel: 0724 588 294
E-mail: coresi.brasov@ottobroker.ro


CONSTANTA

Carrefour TOM

Adresa: B-dul Tomis nr. 391
Tel: 0735 347 045
E-mail: ct.tom@ottobroker.ro

Constanta Auchan

Adresa: Șoseaua Mangaliei nr. 195 A
Tel: 0735 347 043
E-mail: ct.real@ottobroker.ro


DAMBOVITA

Agentie

Adresa: Comuna Tartasesti,sat Baldana, str Tepes Voda Ikon Nr. 31
Tel: 0727 777 956
E-mail: doinita.constantin@ottobroker.ro


FOCSANI

Carrefour Focsani

Adresa: Calea Moldovei, nr 32
Tel: 0725 800 574
E-mail: carrefour.focsani@ottobroker.ro


GALATI

Auchan Galati

Adresa: Bd. Galati nr. 3A
Tel: 0735 347 040
E-mail: auchan.galati@ottobroker.ro


IASI

Carrefour Felicia

Adresa: Baza 3, Str. Bucium nr. 36
Tel: 0735 347 041 / 0724 588 290
E-mail: is.felicia@ottobroker.ro

Agentie Iasi Felicia

Adresa:Baza 3,str Bucium nr. 36
Tel: 0731 791 555
E-mail: is.felicia@ottobroker.ro

 


PLOIESTI

Carrefour Ploiesti

Adresa: DN 1B, Km 6, Comuna Blejoi
Tel: 0725 800 571
E-mail: carrefour.ploiesti@ottobroker.ro

 


RAMNICU VALCEA

Carrefour Market

Adresa: Str. Doctor Hacman nr. 29 A
Tel: 0735 205 594
E-mail: carrefour.valcea@ottobroker.ro

Retea teritoriala

Vino la oricare dintre birourile noastre nationale si iti oferim consiliere pentru alegerea celor mai potrivite solutii de asigurare. De asemenea specialistii nostri iti stau la dispozitie cu informatii referitoare la pasii pe care trebuie sa-i urmezi atunci cand ai de-a face cu o dauna. Iata care sunt principalele centre de sprijin din tara: